Már tudjuk, mi folyik most a köztévénél, meghívták Márki-Zay Pétert, ő beszélt a munkatársakkal
Márki-Zay Péter számolt be arról, hogy mit hallott a stúdióban, így alakult át a köztévé a kormányváltás után.
Ha érdekesnek találja, olvasson tovább!
Márki-Zay Péter számolt be arról, hogy mit hallott a stúdióban, így alakult át a köztévé a kormányváltás után.
Ha érdekesnek találja, olvasson tovább!
Sütiket használunk a tartalmak és hirdetések személyre szabásához, közösségi funkciók biztosításához, valamint weboldalforgalmunk elemzéséhez. Részletesebb tájékoztatást erről az adatkezelési tájékoztatónkban olvashatsz. Kérlek jelezd, hogy te hogy szeretnél böngészni.