„K*rva jó!” – Csuja Imre elárulta, mit mondott róla Törőcsik Mari

Eddig nem hallott történeteket osztott meg Csuja Imre Kádárkai Endrével. A ma este 20 órakor megjelenő beszélgetésben a színművész felidézte, milyen emlékezetes visszajelzést kapott Törőcsik Maritól, és szakmai kulisszatitkokat is megosztott a versmondásról. Arról is beszélt, miért jelent egészen más kihívást Petőfi Sándor és Ady Endre költészetének színpadi megszólaltatása.


Ha érdekesnek találja, olvasson tovább!

TOVÁBB OLVASOM »

Sütibeállítások

Sütiket használunk a tartalmak és hirdetések személyre szabásához, közösségi funkciók biztosításához, valamint weboldalforgalmunk elemzéséhez. Részletesebb tájékoztatást erről az adatkezelési tájékoztatónkban olvashatsz. Kérlek jelezd, hogy te hogy szeretnél böngészni.