Vádemelés az öt gyermekét magára hagyó nő ellen
Vádat emeltek egy nő ellen, aki napokra felügyelet és élelem nélkül hagyta öt kiskorú gyermekét - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Főügyészség hétfőn.
Ha érdekesnek találja, olvasson tovább!
Vádat emeltek egy nő ellen, aki napokra felügyelet és élelem nélkül hagyta öt kiskorú gyermekét - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Főügyészség hétfőn.
Ha érdekesnek találja, olvasson tovább!
Sütiket használunk a tartalmak és hirdetések személyre szabásához, közösségi funkciók biztosításához, valamint weboldalforgalmunk elemzéséhez. Részletesebb tájékoztatást erről az adatkezelési tájékoztatónkban olvashatsz. Kérlek jelezd, hogy te hogy szeretnél böngészni.